Technické údaje
| MODELOVÝ RAD | SANCTUARY |
| MODEL | ESSENTIAL 4 C |
| ROMERY | 155 x 71 x 194 cm |
| HMOTNOSŤ | 216 kg |
| NAPÄTIE CELKOVÉ | 220 V |
| PRÍKON ŽIARIČOV | 2000 W |
Všechny modely saun Clearlight ESSENTIAL jsou vyrobeny z hypoalergenního severského smrku, jehož dřevo je světlé a téměř bez zápachu. Veškeré ostatní vybavení, technologie zpracování a záruky jsou stejné jako v našich saunách. Krásný rohový model Essential 4 C má prostor pro tři až čtyři osoby.
| MODELOVÝ RAD | SANCTUARY |
| MODEL | ESSENTIAL 4 C |
| ROMERY | 155 x 71 x 194 cm |
| HMOTNOSŤ | 216 kg |
| NAPÄTIE CELKOVÉ | 220 V |
| PRÍKON ŽIARIČOV | 2000 W |
| EMF/ELF | nie |
| MATERIÁL | prvotriedny severský smrek |
| KONTROLNÝ SYSTÉM | digitálny |
| REZERVAČNÝ SYSTÉM | áno, 36 hodín |
| ŽIARIČE | True Wave II ™ |
| ERGONOMICKÉ LAVICE | áno |
| ERGONOMICKÉ OPIERKY | áno |
| POLOHOVATEĽNÉ ERGONOMICKÉ LAVICE | áno |
| OSVETLENIE | áno |
| CHROMATOTERAPIA | áno |
| AUDIO, AUX A MP3 VSTUPY | áno |
| MOŽNOSŤ DOBÍJANIA | áno |
| ZÁRUKA | doživotná záruka |