Technické údaje
| ROZMERY | 178 x 218 x 86 cm |
| POČET MIEST | 6 sedadiel |
| HMOTNOSŤ | 290 kg prázdna, 1426 kg plná |
| OBJEM VODY | 1136 L |
| HYDROMASÁŽNE TRYSKY | 20 water sockets |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 1 x 2,5 HP |
| VYHRIEVACIE TELESO | 1x 5,5 Kw |
Další cenově dostupná luxusní vířivka obdélníkového tvaru, ideální pro rodiny s dětmi. Sezení pro 5 osob, dvě ochlazovací sedadla a možnost mít až 81 plně přizpůsobitelných hydromasážních proudů.
| ROZMERY | 178 x 218 x 86 cm |
| POČET MIEST | 6 sedadiel |
| HMOTNOSŤ | 290 kg prázdna, 1426 kg plná |
| OBJEM VODY | 1136 L |
| HYDROMASÁŽNE TRYSKY | 20 water sockets |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 1 x 2,5 HP |
| VYHRIEVACIE TELESO | 1x 5,5 Kw |
| HYDROMASÁŽNE TRYSKY | FLEX JET 20 /38 – 81 regulovateľné |
| RIADIACA JEDNOTKA | BEACHCOMBER smart control |
| IZOLÁCIA | 100% CAVITY SEAL |
| ŠKRUPINA | AcuraLux Acryl Finish |
| KABINET | EnviroSkirt |
| ZÁKLADOVÁ DOSKA | PERMA SEAL ABS |
| OVLÁDANIE TLAKU VODY | ÁNO |
| OVLÁDANIE VZDUCHU | ÁNO |
| LED OSVETLENIE | ÁNO |
| LED PODSVIETENIE | ÁNO |
| PODHLAVNÍKY | tvarované |
| MIESTA NA POHÁRE | tvarované |
| PROTIŠMYKOVÁ ÚPRAVA | vstup, podlaha |
| MIKROFILTRÁCIA | cyclonic skim |
| FILTRÁCIA | cyclonic skim |
| SANITÁCIA | AutoClean |
| TERMOKRYT | Seal Lip Design |
| DOŽIVOTNÁ | Doživotná záruka na štruktúru vírivky proti pretečeniu |
| 5 | 5 rokov na povrch akrylátu proti delaminácii a pľuzgierom |
| 5 | 5 rokov na inštalatérske práce |
| 5 | 5 rokov na riadiaci systém,čerpadlá a ovládací panel |
| 5 | 5 rokov na cabinet |
| 2 | 2 roky na osvetlenie,surround systém,vnútorné a vonkajšie armatúry,filtračné koše, termokryt |