Technické údaje
| ROZMERY | 196 x 196 x 91 cm |
| POČET MIEST | 5 |
| HMOTNOSŤ PRÁZDNEJ | 241 kg |
| OBJEM VODY | 1173 L |
| HMOTNOSŤ PLNEJ | 1414 kg |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 1 – 2speed 160GPM |
| VYHRIEVACIE TELESO | 3 kW |
| ELEKTRICKÉ NAPÄTIE | 400 V |
Ve vířivce Broadway ELITE máte k dispozici 5 kreativně uspořádaných sedadel. Terapeutický salónek s léčebnými hydromasážními tryskami od krku až po kotníky si zamilujete. Taktéž místo s fantastickou hydromasážní léčbou nohou, či hluboké sedadlo pro celkovou masáž, které vašim zádům vždy uleví od stresu či bolesti. A stále vám ještě zůstávají dvě pohodlná terapeutická sedadla s různou výškou pro vaše dokonalé pohodlí v nové vířivce.
| ROZMERY | 196 x 196 x 91 cm |
| POČET MIEST | 5 |
| HMOTNOSŤ PRÁZDNEJ | 241 kg |
| OBJEM VODY | 1173 L |
| HMOTNOSŤ PLNEJ | 1414 kg |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 1 – 2speed 160GPM |
| VYHRIEVACIE TELESO | 3 kW |
| ELEKTRICKÉ NAPÄTIE | 400 V |
| HYDROMASÁŽNE TRYSKY | 30 nerezových s reguláciou HYDROKINETIC™ |
| IZOLÁCIA | Icynene™ vysokohustotná izolačná pena |
| ŠKRUPINA | DuraShell™ s antimikrobiálnou ochranou MICROBAN™ |
| KABINET | UV odolný kompozit |
| OVLÁDANIE TLAKU VODY | Revolution ™ Jet selector – two zones |
| OVLÁDANIE VZDUCHU | Revolution ™ Air selector |
| VODNÉ DOPLNKY | Pop- up vodné fontánky, podsvietené a samostatne ovládané |
| OSVETLENIE | THEATRE™ – vnútorné farebné LED osvetlenie |
| FILTRÁCIA | SmartClean™ s technológiou Constant Clean™ |
| FILTER | VORTEX™ 35sqf |
| PODHLAVNÍKY | EVA ™ |
| TERMOKRYT | DuraCover™ |