Technické údaje
| ROZMERY | 213 x 152 x 75 cm |
| POČET MIEST | 3 |
| HMOTNOSŤ PRÁZDNEJ | 181 kg |
| OBJEM VODY | 852 L |
| HMOTNOSŤ PLNEJ | 1033 kg |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 1 – 2speed 120GPM |
| VYHRIEVACIE TELESO | 3 kW |
| ELEKTRICKÉ NAPÄTIE | 400 V |
Nashville ELITE je prostorově nenáročná luxusní osobní vířivka pro jednu až tři osoby. V pohodlném lehátku vám vždy poskytne příjemnou relaxační a dokonalou terapeutickou masáž celého těla. Také si můžete vzájemně s partnerem užívat pohodlná hydromasážní sedadla pro masáž zad anebo jenom tak relaxovat.
| ROZMERY | 213 x 152 x 75 cm |
| POČET MIEST | 3 |
| HMOTNOSŤ PRÁZDNEJ | 181 kg |
| OBJEM VODY | 852 L |
| HMOTNOSŤ PLNEJ | 1033 kg |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 1 – 2speed 120GPM |
| VYHRIEVACIE TELESO | 3 kW |
| ELEKTRICKÉ NAPÄTIE | 400 V |
| HYDROMASÁŽNE TRYSKY | 23 nerezových s reguláciou HYDROKINETIC™ |
| IZOLÁCIA | Icynene™ vysokohustotná izolačná pena |
| ŠKRUPINA | DuraShell™ s antimikrobiálnou ochranou MICROBAN™ |
| KABINET | UV odolný kompozit |
| OVLÁDANIE TLAKU VODY | Revolution ™ Jet selector – two zones |
| OVLÁDANIE VZDUCHU | Revolution ™ Air selector |
| VODNÉ DOPLNKY | Pop- up vodné fontánky, podsvietené a samostatne ovládané |
| OSVETLENIE | THEATRE™ – vnútorné farebné LED osvetlenie |
| FILTRÁCIA | SmartClean™ s technológiou Constant Clean™ |
| FILTER | VORTEX™ 35sqf |
| PODHLAVNÍKY | EVA ™ |
| TERMOKRYT | DuraCover™ |