Technické údaje
| ROZMERY | 229 x 229 x 91 cm |
| POČET MIEST | 7 |
| HMOTNOSŤ PRÁZDNEJ | 354 kg |
| OBJEM VODY | 1741 L |
| HMOTNOSŤ PLNEJ | 2095 kg |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 2 – 2speed 320GPM |
| VYHRIEVACIE TELESO | 3 kW |
| ELEKTRICKÉ NAPÄTIE | 400 V |
Potřebujete dokonalý prostor pro relax a přitom i plnohodnotnou a komplexní hydroterapii celého těla? Potom vířivka Woodstock ELITE je unikátní vířivkou právě pro vás. Tato skvělá prostorná vířivka vám dá maximum relaxačních i léčebných hydromasážní, jaké si vůbec můžete v dané třídě dopřát. Vířivka Woodstock ELITTE byla vyvinutá právě pro vás. Novou speciální vysoceprůtokovou trysku Whitewater-4 ™si zamilujete.
| ROZMERY | 229 x 229 x 91 cm |
| POČET MIEST | 7 |
| HMOTNOSŤ PRÁZDNEJ | 354 kg |
| OBJEM VODY | 1741 L |
| HMOTNOSŤ PLNEJ | 2095 kg |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 2 – 2speed 320GPM |
| VYHRIEVACIE TELESO | 3 kW |
| ELEKTRICKÉ NAPÄTIE | 400 V |
| HYDROMASÁŽNE TRYSKY | 50 nerezových s reguláciou HYDROKINETIC™ |
| ŠPECIÁLNA TRYSKA | 1 Whitewater™ – 4 únikátna vysokoprietoková gejzír tryska |
| IZOLÁCIA | Icynene™ vysokohustotná izolačná pena |
| ŠKRUPINA | DuraShell™ s antimikrobiálnou ochranou MICROBAN™ |
| KABINET | UV odolný kompozit |
| OVLÁDANIE TLAKU VODY | Revolution ™ Jet selector – two zones |
| OVLÁDANIE VZDUCHU | Revolution ™ Air selector |
| VODNÉ DOPLNKY | Pop- up vodné fontánky, podsvietené a samostatne ovládané |
| OSVETLENIE | THEATRE™ – vnútorné farebné LED osvetlenie |
| FILTRÁCIA | SmartClean™ s technológiou Constant Clean™ |
| FILTER | VORTEX™ 35sqf |
| PODHLAVNÍKY | EVA ™ |
| TERMOKRYT | DuraCover™ |