Technické údaje
| ROZMERY | round 1930 x 864 mm |
| POČET MIEST | 6 |
| OBJEM VODY | 953 L |
| HYDROMASÁŽNE TRYSKY | 15 ks |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 1 |
| VYHRIEVACIE TELESO | 1 |
| ELEKTRICKÉ NAPÄTIE | 220 V |
The Napa je moderně zpracovaná vířivka vycházející z klasiky. V této skvělé hydromasážní vaně se pohodlně usadí šest lidí. Má pět terapeutických míst v různých výškách, ochlazovací místo a trysky na reflexní masáž chodidel. Pokud jste zastánci klasiky, je vířivka NAPA ta správná volba právě pro vás.
| ROZMERY | round 1930 x 864 mm |
| POČET MIEST | 6 |
| OBJEM VODY | 953 L |
| HYDROMASÁŽNE TRYSKY | 15 ks |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 1 |
| VYHRIEVACIE TELESO | 1 |
| ELEKTRICKÉ NAPÄTIE | 220 V |
| HYDROMASÁŽNE TRYSKY | 15 × hydromasážna tryska s reguláciou HYDROKINETIC |
| 5× tryska séria 200 | |
| 9 × tryska séria 300 | |
| 1 × tryska séria 400 | |
| RIADIACA JEDNOTKA | CELEBRITY HOT TUBS – LCD display |
| IZOLÁCIA | ÁNO |
| ŠKRUPINA | Akrylát DuraShell s antimikrobiálnou ochranou MICROBAN |
| KABINET | Obloženie PVC vhodné aj pre vonkajšie umiestnenie |
| OVLÁDANIE TLAKU VODY | 1 x ovládač pre rozdelenie tlaku medzi zónami |
| VODNÉ DOPLNKY | 1 x vovdopád |
| OSVETLENIE | Vnútorné LED osvetlenie THEATRE |
| FILTRÁCIA | SmartClean – s automatickým čistěním a 1xQuickskim filter |
| PODHLAVNÍKY | 2 x z mäkkého a odolného materiálu |
| TERMOKRYT | ÁNO |
| 5 | 5 rokov na odolnosť akrylátu proti pretečeniu |
| 2 | 3 roky na potrubie a fitingy proti pretečeniu. |
| 2 | 3 roky na ovládacie panely, PC-dosky, čerpadlá, ohrievače |
| 1 | 1 rok na vonkajšie opláštenie vírivky a spodnú bázu |
| 1 | 1 rok na všetky ostatné komponenty |