Technické údaje
| MODELOVÁ RADA | VECTOR 21 |
| MODEL | Vírivka V 94 |
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| ROZMERY | 2390 x 2390 x 910 mm |
| POČET MIEST | 8 sedadiel |
| HMOTNOSŤ | 381 / 1894 kg |
| OBJEM VODY | 1513 L |
| HYDROMASÁŽNE TRYSKY | 41 ks |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 2 dvojrýchlostné |
Prodej vířiviek VECTOR 21 – revoluce v “galaxii” vířivek
Unikátní velká a prostorná vířivka s nadčasovým designem a technologií. Vířivka poskytuje dokonalé pohodlí a úplně nový, nepoznaný zážitek z hydromasáže. Vířivka V 94 poskytne dokonalé pohodlí a úžasnou hydroterapii 8 osobám. Denně si budete užívat neopakovatelný zážitek z vířivky a těšit se z výhodné koupě.
| MODELOVÁ RADA | VECTOR 21 |
| MODEL | Vírivka V 94 |
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| ROZMERY | 2390 x 2390 x 910 mm |
| POČET MIEST | 8 sedadiel |
| HMOTNOSŤ | 381 / 1894 kg |
| OBJEM VODY | 1513 L |
| HYDROMASÁŽNE TRYSKY | 41 ks |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 2 dvojrýchlostné |