Technické údaje
| MODELOVÁ RADA | VECTOR 21 |
| MODEL | Vírivka V 84 |
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| ROZMERY | 2130 x 2130 x 910 mm |
| POČET MIEST | 6 sedadiel |
| HMOTNOSŤ | 319 / 1530 kg |
| OBJEM VODY | 1211 L |
| HYDROMASÁŽNE TRYSKY | 37 ks |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 2 dvojrýchlostné |
Prodej vířivek VECTOR 21 – revoluce v “galaxii” vířiviek
Pěkná prostorná vířivka s nadčasovým designem a technologií. Vířivka poskytuje dokonalé pohodlí a úplně nový, nepoznaný zážitek z hydromasáže. Vířivka V 84 poskytne dokonalé pohodlí a úžasnou hydroterapii 6 osobám. Denně si budete užívat neopakovatelný zážitek z vířivky a těšit se z výhodné koupě.
| MODELOVÁ RADA | VECTOR 21 |
| MODEL | Vírivka V 84 |
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| ROZMERY | 2130 x 2130 x 910 mm |
| POČET MIEST | 6 sedadiel |
| HMOTNOSŤ | 319 / 1530 kg |
| OBJEM VODY | 1211 L |
| HYDROMASÁŽNE TRYSKY | 37 ks |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 2 dvojrýchlostné |