Technické údaje
| MODELOVÝ RAD | SANCTUARY |
| MODEL | PREMIER 4 C |
| ROMERY | 155 x 71 x 193 cm |
| HMOTNOSŤ | 216 kg |
| NAPÄTIE CELKOVÉ | 220 V |
| PRÍKON ŽIARIČOV | 2100 W |
Skvělá, prostorem nešetřící, prosvětlená infrasauna. Krásná rohová infrasauna Premier 4C uspokojí i ty nejnáročnější milovníky saunování. Je v ní dostatek místa na terapii či relax pro tři lidi .
| MODELOVÝ RAD | SANCTUARY |
| MODEL | PREMIER 4 C |
| ROMERY | 155 x 71 x 193 cm |
| HMOTNOSŤ | 216 kg |
| NAPÄTIE CELKOVÉ | 220 V |
| PRÍKON ŽIARIČOV | 2100 W |
| EMF/ELF | nie |
| MATERIÁL | kanadský červený ECO céder tr.A |
| KONTROLNÝ SYSTÉM | digitálny |
| REZERVAČNÝ SYSTÉM | áno, 36 hodín |
| ŽIARIČE | True Wave II ™ |
| ERGONOMICKÉ LAVICE | áno |
| ERGONOMICKÉ OPIERKY | áno |
| POLOHOVATEĽNÉ ERGONOMICKÉ LAVICE | nie |
| OSVETLENIE | áno |
| CHROMATOTERAPIA | áno |
| AUDIO, AUX A MP3 VSTUPY | áno |
| MOŽNOSŤ DOBÍJANIA | áno |
| ZÁRUKA | doživotná záruka |