Technické údaje
| MODELOVÝ RAD | SANCTUARY |
| MODEL | SANCTUARY 1 |
| ROMERY | 112 x 121 x 196 cm |
| HMOTNOSŤ | 193 kg |
| NAPÄTIE CELKOVÉ | 220 V |
| PRÍKON ŽIARIČOV | 1750 W |
Santcuary 1™ je malá ale neprehliadnuteľná infrasauna s panoramatickou čelnou stenou postavená pre výkon.
| MODELOVÝ RAD | SANCTUARY |
| MODEL | SANCTUARY 1 |
| ROMERY | 112 x 121 x 196 cm |
| HMOTNOSŤ | 193 kg |
| NAPÄTIE CELKOVÉ | 220 V |
| PRÍKON ŽIARIČOV | 1750 W |
| EMF/ELF | nie |
| MATERIÁL | kanadský červený ECO céder tr.A |
| KONTROLNÝ SYSTÉM | digitálny |
| REZERVAČNÝ SYSTÉM | áno, 36 hodín |
| ŽIARIČE | full spektrum True Wave II ™ |
| ERGONOMICKÉ LAVICE | áno |
| ERGONOMICKÉ OPIERKY | áno |
| OSVETLENIE | áno |
| CHROMATOTERAPIA | áno |
| AUDIO, AUX A MP3 VSTUPY | áno |
| MOŽNOSŤ DOBÍJANIA | áno |
| ZÁRUKA | doživotná záruka |