Technické údaje
| MODELOVÝ RAD | SANCTUARY |
| MODEL | ESSENTIAL 1 |
| ROMERY | 100 x 112 x 194 cm |
| HMOTNOSŤ | 148 kg |
| NAPÄTIE CELKOVÉ | 220 V |
| PRÍKON ŽIARIČOV | 1410 W |
Všechny modely saun Clearlight ESSENTIAL jsou vyrobeny z hypoalergenního severského smrku, jehož dřevo je světlé, světlé a téměř bez zápachu. Veškeré ostatní vybavení, technologie zpracování a záruky jsou stejné jako v našich saunách. Essential 1 je nejmenší saunou pro jednu dospělou osobu.
| MODELOVÝ RAD | SANCTUARY |
| MODEL | ESSENTIAL 1 |
| ROMERY | 100 x 112 x 194 cm |
| HMOTNOSŤ | 148 kg |
| NAPÄTIE CELKOVÉ | 220 V |
| PRÍKON ŽIARIČOV | 1410 W |
| EMF/ELF | nie |
| MATERIÁL | prvotriedny severský smrek |
| KONTROLNÝ SYSTÉM | digitálny |
| REZERVAČNÝ SYSTÉM | áno, 36 hodín |
| ŽIARIČE | True Wave II ™ |
| ERGONOMICKÉ LAVICE | áno |
| ERGONOMICKÉ OPIERKY | áno |
| POLOHOVATEĽNÉ ERGONOMICKÉ LAVICE | áno |
| OSVETLENIE | áno |
| CHROMATOTERAPIA | áno |
| AUDIO, AUX A MP3 VSTUPY | áno |
| MOŽNOSŤ DOBÍJANIA | áno |
| ZÁRUKA | doživotná záruka |