Technické údaje
| ROZMERY | 196 x 196 x 91 cm |
| POČET MIEST | 5 |
| HMOTNOSŤ PRÁZDNEJ | 241 kg |
| OBJEM VODY | 1173 L |
| HMOTNOSŤ PLNEJ | 1414 kg |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 1 – 2speed 120GPM |
| VYHRIEVACIE TELESO | 3 kW |
| ELEKTRICKÉ NAPÄTIE | 400 V |
Vířivka Broadway vám nabízí kreativní uspořádání sedadel. Objevte terapeutický salónek s léčebnými hydromasážními tryskami od krku po kotníky, anebo místo s fantastickou hydromasážní léčbou nohou, či hluboké sedadlo pro celkovou masáž zad. Stále vám ještě zůstávají dvě terapeutická sedadla různou výškou pro vaše úplné pohodlí v nové vířivce.
| ROZMERY | 196 x 196 x 91 cm |
| POČET MIEST | 5 |
| HMOTNOSŤ PRÁZDNEJ | 241 kg |
| OBJEM VODY | 1173 L |
| HMOTNOSŤ PLNEJ | 1414 kg |
| MASÁŽNE ČERPADLÁ | 1 – 2speed 120GPM |
| VYHRIEVACIE TELESO | 3 kW |
| ELEKTRICKÉ NAPÄTIE | 400 V |
| HYDROMASÁŽNE TRYSKY | 30 s reguláciou HYDROKINETIC™ |
| IZOLÁCIA | Vap – R – Lock thermo lock system |
| ŠKRUPINA | DuraShell™ s antimikrobiálnou ochranou MICROBAN™ |
| KABINET | UV odolný PVC |
| OVLÁDANIE TLAKU VODY | Revolution ™ Jet selector – two zones |
| OVLÁDANIE VZDUCHU | Revolution ™ Air selector |
| VODNÉ DOPLNKY | Pop- up vodné fontánky, podsvietené a samostatne ovládané |
| OSVETLENIE | THEATRE™ – vnútorné farebné LED osvetlenie |
| FILTRÁCIA | SmartClean™ s technológiou Constant Clean™ |
| FILTER | VORTEX™ 35sqf |
| PODHLAVNÍKY | EVA ™ |
| TERMOKRYT | DuraCover™ |