Technické údaje
| MODELOVÝ RAD | SANCTUARY |
| MODEL | ESSENTIAL 3 |
| rozmery | 155 x 112 x 194 cm |
| hmotnosť | 193 kg |
| napätie celkové | 220V |
| príkon žiaričov | 1850 W |
Všechny modely Clearlight ESSENTIAL sauny jsou vyrobené z hypoalergenního severského smrku, jehož dřevo je jasné, světlé a nemá téměř žádný zápach. Veškerá ostatní výbava , technológie, zpracovanie a záruky jsou stejné, jako u ostatních našich saun.
Essential 3 nabízí kompletní služby třem osobám.
| MODELOVÝ RAD | SANCTUARY |
| MODEL | ESSENTIAL 3 |
| rozmery | 155 x 112 x 194 cm |
| hmotnosť | 193 kg |
| napätie celkové | 220V |
| príkon žiaričov | 1850 W |
| EMF/ELF | NIE |
| materiál | prvotriedny severský smrek |
| kontrolný systém | digitalny |
| rezervačný systém | ÁNO , 36 hodín |
| žiariče | True Wave II ™ |
| ergonomické lavice | ÁNO |
| ergonomické opierky | ÁNO |
| osvetlenie | ÁNO |
| chromatoterapia | ÁNO |
| audio, aux a mp3 vstupy | ÁNO |
| možnosť dobíjania | ÁNO |
| záruka | doživotná záruka |